Zapojené školky Baby Judo

Zapojené školky

ZŠ Čáslav, Sadová –

Díky podpoře vedení školy se i Čáslav samotná dočkala tréniků Baby Juda a rodiče již nemusí se svými dětmi dojíždět do okolních školek zapojených v tomto projektu. První trénink zahájíme v pátek 18.10.2013 od 16:00 do 16:45.

http://www.sadovazs.cz/

 

MŠ Potěhy – 11 dětí zapojených v projektu Baby judo

Založení první školy v Potěhách spadá až do roku 1725. Původně se vyučovalo na faře. V roce 1829 byla postavena škola, která byla celá přestavěna v roce 1879 – je to budova současného obecního úřadu. V červnu r. 1966 se začalo s výstavbou nové školy. Koncem října r. 1969 se začalo vyučovat ve 2 dokončených pavilonech. Vyučovalo se však i nadále ve staré škole a až v r. 1971 byla škola otevřena, celá pro všechny žáky. Od roku 2003 je Základní škola a Mateřská škola Potěhy spojena.

www.zspotehy.cz

 

MŠ Tupadly – pro školní rok 2013/14 nejsou tréninky otevřeny

Budova MŠ byla postavena v r. 1972. Později k ní byla přistavěna ložnice, kterou zároveň využíváme ke cvičení a různým pohybovým aktivitám. Budova je přízemní, její součástí je školní jídelna.U MŠ je zahrada, kde je dřevěná perníková chaloupka, vláček s lokomotivou, věž se skluzavkou a různé jiné hrací prvky pro děti. Velkou pozornost věnujeme vytvoření příjemného prostředí ve školce, snažíme se o bezkonfliktní adaptaci nových dětí.

Klademe důraz na vše, co je přirozené a vycházíme z předpokladu, že pro dítě předškolního věku je daleko důležitější, jak se v MŠ cítí, než jen to, co umí a zná. Poznatky je totiž možné doplnit i později, ale pozitivní životní zkušenosti, které dítě v útlém věku získá, jsou nenahraditelné a trvalé. Děti by měly být během dne v pohodě a cítit se bezpečně.

www.mstupadly.cz       

 

ZŠ a MŠ Starý Kolín – 20 dětí zapojených v projektu Baby Judo

Naše MŠ má dlouholetou tradici, která sahá až do 40. let 20. století. Už v té době vznikaly menší útulky a v roce 1947 byla otevřena mateřská škola. Po několika přesunech je od roku 1965 na stálé adrese a stále má dvě plně obsazené třídy.

Naše motto:

„S úsměvem jde všechno líp“

– a snažíme se ho denně naplňovat.

 

Více zde: http://msstarykolin.webnode.cz/

 

MŠ Močovice – 10 dětí – zapojených v projektu Baby Judo

Močovice 64, Močovice, 28601

Telefon: 327377119